DECO LOCO & Friends: Inspirace podzim 2020

DECO LOCO & Friends: Inspirace podzim 2020

Jsme rádi, že jsme v září stihli v našem showroomu DECO LOCO uspořádat odborný seminář pro architekty a designéry, a to ve spolupráci s našimi partnery, kteří také představili své novinky a nadcházející trendy.

Za účelem této akce jsme náš showroom proměnili v luxusní přednáškovou aulu, kde nechybělo ani promítací plátno, přednášková tabule či profesionální ozvučení v doprovodu s fotografy.

Jelikož světové veletrhy letos neproběhly, rozhodli jsme se společně uskutečnit tento unikátní seminář rovnou ve dvou po sobě jdoucích termínech přímo v showroomu. Představili jsme si nové trendy, dekory a instalace, vznikla nová partnerství. Z dlouhodobé spolupráce může dále vzniknout profesní přátelství, postavené navíc na vzájemném respektu k vlastní tvorbě. Bylo se tedy opravdu na co těšit a všichni jsme nakonec odcházeli se spokojenými úsměvy. Proto bereme tento ročník jako pilotní projekt, na který budou navazovat další.

Prezentovaly se novinky v segmentu dřevodekoru či povrchové úpravy dřeva, stále oblíbenějšího nadčasového pohledového betonu, či kompletního řešení interiérové a exteriérové zeleně. Nechyběla ani naše prezentace o novinkách z našeho showroomu. A to jak vlastní značky Lusito, tak především z nové řady DECO LOCO collection.

Jednou z prezentujících partnerských značek byla firma Kronospan, která nám představila své úžasné dekory a novinky. Mezi další prezentující patřila firma Betcore a jejich unikátní betonové stěrky včetně nábytku z nich vyrobeného a lité podlahy. V neposlední řadě odprezentovali své originální rostlinné interiérové realizace Flower Service.

DECO LOCO collection                         

Poprvé bylo možné vidět na vlastní oči a vyzkoušet si produkty z nové DECO LOCO collection, která představuje výběr zajímavých kousků nábytku a interiérových doplňků. Skládáme a stále rozšiřujeme kolekci produktů od různých evropských výrobců, které spolu ladí dohromady a navzájem se doplňují. Sázíme na čisté linie, kvalitu zpracování, detaily a udržitelnost.

V nabídce najdete kvalitní masivní nábytek, čalouněné sedací soupravy, křesla, židle, nábytek pro vybavení kanceláří i stále častějších home office, nebo nová designová svítidla.

Děkujeme všem účastníkům a spolupořadatelům a doufáme, že v blízké době bude možné opět uspořádat podobně skvělou akci.

Nechybělo ani skvělé jídlo a pití …

… všichni si odnesli nejen tašky plné krásných dárků, ale například také květináčky se sukulenty a další úžasné drobnosti …

… a roušky DECO LOCO.