O nás

Vytvořte si dokonalý domov na jednom místě

Co děláme?

DECO LOCO představuje unikátní nápad a obrovskou chuť své představy nesnít, ale žít. Představuje propojení firem, kteří působí na českém trhu již roky, a chtějí nabídnout víc. Všechny partnery DECO LOCO spojuje hned několik věcí – cit pro zákazníka, individuální přístup, zodpovědná práce a česká kvalita.

Za vznikem konceptu DECO LOCO stojí interiérová designérka Diana Turinová, které se podařilo na jednom místě vyzdvihnout práci hned několika významných partnerů. V inspirativním prostředí společné prodejny se pozastavíte nad jednotnou myšlenkou, která je pojícím prvkem pečlivě vybraných dílků zapadajících do sebe jako skládačka. Kam až vaše oko dohlédne, tam pečujeme o to, abychom udělali váš svět krásným místem.

Pod společnou značkou se vám budeme věnovat, ať už se přicházíte poradit s interiérovým designérem, volíte si výrobce zakázkového nábytku, pečlivě si vybíráte doplněk, který bude ozdobou vašeho domova, nebo hledáte netradiční formy dekorace vašeho obydlí či kanceláře.

Kdo jsme?

Diana Turinová

Srdce, mozek a kreativní duše celého projektu.

Majitelka značky Lusito a Di’sign, interiérový a produktový designér.

“Hledala jsem prostor s duší a zároveň jsme s Martinem chtěli obchodně zajímavou lokalitu. Našli jsme to správné místo a duši jsme mu vdechli…”

Kristýna Zahradníková

Personal asisstant Diany Turinové, showroom manager.

Pravá ruka a parťák Diany. Chod showroomu, přijímání objednávek a socální sítě jsou hlavně v jejích rukou.

“Pracovat na pěkném místě, se skvělými lidmi a krásnými produkty je sen každého…”