Co všechno můžete vyřešit v DECO LOCO?

Slyšeli jste už o designovém showroomu DECO LOCO v Praze? Pokud ano, v následujících řádkách budete mít možnost nás lépe poznat. Pokud ne, zjistíte, čím se vlastně zabýváme.

Na českém trhu designového nábytku  se na začátku roku 2018 zrodil nový projekt s názvem DECO LOCO, dekorativní a krásný prostor, ve kterém si vytvoříte dokonalý domov na jednom místě.

1. Odborná rada (schůzky s designéry)

Pokud si nevíte rady s vybavením Vašeho bytu či domu, v showroomu vám ráda poradí zkušená designérka Diana Turinová, která je nejen duší celého DECO LOCO, ale také ví, jak si technicky poradit téměř s každým Vaším nápadem. Pokud jste designér, v našem showroomu je ideální místo pro schůzku s vaším klientem v prostředí plném inspirace. Rádi vám ukážeme různé barvy, vzory a meteriály, které je možné tvarově či typově přizpůsobit vašemu projektu.

2. Místo, kde snadno a rychle vytvoříte objednávku na Vaše zboží.

Určitě se k nám vydejte, pokud sháníte pohodlnou sedací soupravu, designovou stojací lampu, jídelní stůl nebo krásné interiérové doplňky. Kolegyně v showroomu vám rády poradí s materiály a celkovým výběrem.

3. Místo plné inspirace.

Pokud jste právě začali s vybavováním Vašeho domova, nebo plánujete rekonstrukci, ale nemáte žádnou konkrétní představu, bude nám ctí, když se k nám přijdete inspirovat.

4. Místo, kde to žije

V neposlední řadě je nutné zmínit akce pořádané v DECO LOCO. Příjemný zážitek pro milovníky designu i dobrého jídla zaručen!

5. Všechny materiály na jednom místě

Náš showroom funguje také jako vzorkovna materiálů. Pokud hledáte neokoukané materiály, jste u nás na správné adrese. Vzorníky si můžete prohlédnout na místě nebo vypůjčit domů.