Loading... Loading...

Služby

Realizace zakázek

Interiéry, nebo jejich části realizujeme na klíč s našimi prověřenými dodavateli. Zrealizování a uspokojení vašich představ a snů je naším cílem. Rádi Vám pomůžeme skloubit nábytek, dolňky, vytvořit dekoratní stěrky, osvětlení, vše co si budete přát. Hrajeme si s nejrůznějšími druhy materiálů a barev. Snažíme se vytvořit pro vás ideální pohodlí vašeho domova, to, kde si budede připadat opravdu doma.

Zakázková výroba

Většinu našich nabízených produktů vyrábíme na zakázku. V dnešní době, kdy je bohaté množství možností, by byla škoda nezaměřit se na možné varianty a detaily. Kromě široké nabídky materiálů a variant dokážeme přizpůsobit tvary vyráběného nábytku, osvětlení i bytových doplňků tak, aby vyhovovali vašim představám a zaručily dokonalý komfort užívání a pohodlí.

Návrhy interiérů

Řešíme komplexními návrhy interiérů domů, bytů, komerčních prostor, stejně jako dílčí vybavení či částečné přeměny stávajících interiérů. Rádi si pohrajeme s vaší představou, ideálem a poté jí dotáhneme do samého konce. Ovšem pokud nemáte představu, rádi Vám pomůžeme najít styl vašeho interiéru, výraz vaší osobnosti, místo kde se budete cítit pohodlně a příjemně.

Vzorkovna materiálů

V našem showroomu Vám můžeme nabídnout širokou nabídu vzorků možných matierálů ať už na vaše nová stínidla, čelouněný nábytek, dřevěné masivní kousky, betonových stěrek, dekoračnch polštářů a mnoho dalšího.Je pro nás důležité, aby si zákazník mohl přijít se s materiály seznámit, vyzkoušet barevné kombinace, které budou součástí jeho pohodlí domova. Pokud si stále nebudete výběrem jistí, rádi Vám za menší zálohu vzorníčky vypůjčíme domů, ať si svůj výběr ujistíte, protože spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet, to je to co nás baví, to je naše práce.