Loading... Loading...

Služby

Realizace zakázek

Interiéry, nebo jejich části realizujeme na klíč s našimi prověřenými dodavateli. Zrealizování a uspokojení vašich představ a snů je naším cílem. Rádi vám pomůžeme skloubit nábytek, doplňky a osvětlení či vytvořit dekorativní stěrky. Zkrátka vše, co si budete přát. Hrajeme si s nejrůznějšími druhy materiálů a barev a snažíme se tak vytvořit ideální pohodlí vašeho domova.

Zakázková výroba

Většinu našich nabízených produktů vyrábíme na zakázku. V dnešní době plné možností, by byla škoda se zaměřit pouze na úzký výběr, využíváme tedy pestrých variant a odlišných detailů. Kromě široké nabídky materiálů a variant dokážeme přizpůsobit tvary vyráběného nábytku, osvětlení i bytových doplňků tak, aby vyhovovali vašim představám a zaručily dokonalý komfort.

Návrhy interiérů

Řešíme komplexní návrhy interiérů domů, bytů a komerčních prostor, stejně jako dílčí vybavení či částečné přeměny stávajících interiérů. Rádi si pohrajeme s vaší představou, a poté jí dotáhneme do samého konce. Ovšem pokud nemáte představu, rádi vám pomůžeme najít styl vašeho interiéru a vytvořit tak místo, kde se budete cítit pohodlně a příjemně.

Vzorkovna materiálů

V našem showroomu vám můžeme nabídnout širokou škálu vzorků a různých materiálů. Ať už na stínidla, čalouněný či dřevěný nábytek nebo betonové stěrky, tak na dekorační polštáře a mnoho dalšího. Je pro nás důležité, aby se zákazník mohl s materiály seznámit a vyzkoušet barevné kombinace, které budou spoluvytvářet jeho domov. Pokud si stále nebudete výběrem jistí, rádi vám za menší zálohu vzorníky vypůjčíme domů. Spokojený zákazník, který se k nám rád vrací je to, co nás baví.