Loading... Loading...

Partneři


Lusito je hravá značka. Navrhuje a realizuje dětské pokojíčky tak, aby byly barevné, zábavné a kreativní, a zároveň bezpečné a praktické. Firma Lusito vyrábí na zakázku nábytek, čalouněné sedáky, svítidla, hravé doplňky a hračky pro nejmenší děti i pro teenagery, kteří chtějí mít stylový a moderní pokoj pro studium i zábavu. Lusito můžete znát z výstav a veletrhů designu, kde vždy září na dálku barevná pokojíčková prezentace, nebo jste již navštívili značkový e-shop oplývající škálou sedáků, donutů, rostoucích stolů a postýlek, dekorativních lustrů různých tvarů a barev, až po roztomilé zajíce Usínáčky jako třešničku na dětském dortu. Lusitu neschází inspirace a každý se těší, co nového vznikne.
www.lusito.cz


Di’sign je kolekce značky Lusito, která zahrnuje vyzrálý design pro odrostlejší zákazníky Diany Turinové. Di’sign umí rozsvítit i temné dny elegantním osvětlením. Bytový i firemní interiér si s Di’signem můžete zkrášlit trojnožkami – stojacími lampami Tripod v nejrůznějších dekorech a dřevěných provedeních, stropním osvětlením různých tvarů a barev, či závěsnými lampami, na kterých je netradiční a stylový i přívodní kabel. Kromě osvětlení Di’sign charakterizují také luxusní polštářky, moderní stolky kombinující praktické a rozmanité materiály, pohodlná relaxační křesílka a stoličky, a měkoučké plédy, které vás obklopí pohodlím. Smyslná značka Di’sign je určena pro skutečné požitkáře.


Betcore realizuje dekorativní stěrky a lité podlahy. Jak název napovídá, nosným prvkem této značky je vlastní autentická stěrka imitující pohledový beton. Betonová stěrka je populární povrch na stěnách moderních kuchyní, působí jako výrazný prvek televizní stěny či krbu, a ve velké míře nahrazuje nudné obklady v koupelnách českých domácností. Hodí se také na nábytek a nábytkové segmenty. Luxusní interiéry si však žádají i něco jiného. Vápenné stěrky, mezi něž patří hlaďoučký benátský štuk, strukturované travertino, nebo sametové, archaicky vypadající akrylátové nátěry, to vše má pro vás tým Betcore také v ruce. Krédem firmy je výběr kvalitních materiálů a jejich precizní zpracování.

„V projektu DECO LOCO nás zaujal už samotný název ‚krásné místo‘ a vize Diany Turinové vytvářet s dalšími partnery harmonické celky pro příjemné bydlení.“
Bohuslav Vojtěch, BETCORE


www.interiery-pro-narocnejsi.cz


Společnost Duet dodává lamináty špičkové kvality nejrůznějších designů. Kovové dekory hliníku, nerezu, oceli, mědi, mosazi či jiných, vytvářejí reálný chladný moderní vzhled, lamináty z pravého dřeva tradiční a útulné teplo dýhy. Povrchy oplývají i netradiční funkcionalitou, mohou být magnetické, nebo popisovatelné křídou jako školní tabule. Vysoká praktičnost, snadné tvarování a odolnost jsou vyhledávané v moderním interiéru, a důraz na kvalitu a spolehlivost dělá ze společnosti Duet skvělého partnera a důvěryhodného prodejce.

„Propojení jednotlivých designových prvků v ‚interiérovém světě‘ DECO LOCO je ideálním prostředkem k oslovení našich společných potencionálních zákazníků.“
Ing. Vladimír Zahálka, DUET


www.duet.cz/kovolaminaty


Specialisté na stínící techniku. Praktický design slunečních plachet pro zastínění velkých ploch doplňuje architektura čistých linií. Tvar, typ materiálu, barvy, velikosti a náklon dávají každé stínící plachtě unikátní vzhled. Díky nové technologii a vysoce kvalitním materiálům jsou konstrukce slunečních plachet ideální pro dlouhodobé venkovní instalace. Nabízíme vám výběr mezi manuálním ovládáním a plně automatizovaným dálkovým ovládáním.

„Když se naskytla možnost podpořit projekt Diany Turinové, nebylo o čem přemýšlet.
Diana se obklopuje kvalitním designem, sama vytváří jen zajímavé produkty. Předpokládáme, že její zákazníci budou mít dobrý vkus.“
Radek Cechl, STÍNÍCÍ TECHNIKA


cechl.cz


Značka Vuudh, neboli svět bytových vůní, představuje aromatické produkty vyráběné ze 100% čistých esenciálních olejů a výtažků z květin. Při výrobě nejsou použity syntetické látky, a proto mají zároveň i aromaterapeutické účinky. Parfemace a design produktů jsou inspirovány cestami po asijských zemích a jejich metropolích, které produktům dodávají výjimečný a exotický nádech. Je možné vybírat z vůní Bangkok (siamský jasmín), Mumbai (měsíční růže), Phuket (citrónová tráva a levandule) a z mnoha dalších. Místní botanika, kultura a životní styl jsou interpretovány do celé řady interiérových vůní. Značka Vuudh nabízí tři druhy difuzérů, malou a velkou svíčku z palmových jader, vonný sáček a bytový sprej. Pro značku Vuudh jsou typické prostory, které jsou něčím výjimečné. Jednotlivé prodejny Vuudh jsou ve stejném městě vždy něčím odlišné, originální.

www.vuudh.cz


Praktičnost a důmyslnost. Tyto dvě vlastnosti snoubí dohromady ryze česká výrobní firma JAP, která se zabývá výrobou stavebních prvků již více než 20 let. Mezi produkty JAPu patří například designová schodiště a nerezová zábradlí, unikátní grafosklo hojně užívané jako obklady či příčky, posuvné systémy, stavební pouzdra a především dveře JAP, kterými firma vybavila showroom DECO LOCO. Dveře od JAPu kombinují moderní materiály, hliník, sklo, laminát či dýhu, a specifické vzory, které dveře dělají unikátními. Oproti klasickým dveřím, tyto jsou zavěšeny ve skrytých zárubních, a vytváří tedy ve stěně dojem jednolitého celku. Firma JAP má nejen bohatou historii, ale také portfolio produktů, které představuje.

„Naše produkty se snažíme vyvíjet v duchu současných trendů. Naším cílem je, aby každý náš výrobek byl skutečným designovým kouskem, který doladí vaše prostory k dokonalosti. Proto jsme rádi spojili své síly se showroomem DECO LOCO, jenž nabízí svým návštěvníkům inspiraci v podobě ukázek designového interiérového vybavení. Společně chceme ukázat, že bydlet s komfortem nebylo nikdy snazší.“
Jakub Colon, J.A.P.


www.japcz.cz